آنالیز سئو رایگان

آنالیز سئو

سئو نیازمند این است که دانش کافی درباره وبسایت داشته باشیم،

ممکن است ما اصول سئو را رعایت کرده‌ایم اما سایت ما صفحه اول گوگل نمایش داده نمی‌شود،

ما باید سایت خود را از ابتدای ایجاد آنالیز کنیم و اینگونه نیست که بگوییم که ۲ سال از ساخت سایت گذشته است

پس نیازی به آنالیز سئو سایت نداریم، همیشه باید سایت را آنالیز کرد و روی نقاط قوت بیشتر تاکید کرد

و نقاط ضعف را کمتر و از بین برد.

به زبان دیگر آنالیز سئو وبسایت، جزو بایدها است تا چشم‌اندازها و هدف‌های شما محقق شود.

شما با آنالیز کامل سایت است که می‌توانید برای سایت خود استراتژی بچینید.

بدون شک غیرممکن است که بدون تحلیل و آنالیز آنلاین سایت،

 

سرعت سایت و راحتی کاربران

سرعت سایت یک مسئله بسیار مهم برای سئو سایت و گوگل است. زیرا کاربری که وارد سایت میشود از سایت شما انتظار دارد که صفحات سریع بالا آید و آنرا معطل نکند. سرعت سایت هرچه بالاتر باشد تعداد افرادی که زود از سایت شما خارج میشوند را کمتر میکند.

 

اسکن تمام لینک های خارجی و داخل
صفحه وب

لینک‌ها یکی از مهم‌ترین مباحث برای گوگل است. و همیشه باید در نظر گرفته و بررسی شود ما تمام لینک‌های داخلی و خارجی سایت شمارا بررسی و لینک‌های خراب شمارا بررسی میکنیم.

 

بررسی عناوین، شرح ها، برچسب ها
H1H6،اندازه صفحه

نکات نگارشی و سئوی داخل صفحات از ارزش بسیار بالایی در سئو برخوردار هستند بنابراین همیشه باید درست و متناسب با الگوریتم‌های گوگل باشد

 

برای اینکه مقاله ای که در سایت شما است در صفحه اول گوگل قرار بگیرد، باید نکات سئو را در نگارش آن رعایت کنید. هدف ازاین مقاله ،آموزش سئو این است که به شما بگوییم تا اینکه چه نکاتی را در نگارش مقاله های  سئو رعایت کنید تا بتوانید کابران زیادی را به سوی سایت خود سوق دهید .

مقاله های سئو  

قبل از اینکه وارد جزئیات نگاشتن آن شویم، ابتدا یک تعریف مختصرو مفیدی از مقالات سئو  ارائه می دهیم . مقالاتی که در آن‌ها تکنیک‌های نوشتن سئو مانند نحوه ی به کار بردن کلمات کلیدی، قابل درک بودن مطالب ،تعداد کلمات، عناوین، خوانا بودن کلمات و انتخاب صحیح کلید واژه ها استفاده از هدینگ ها ، به کاربردن جملات کوتاه غیره رعایت شود را مقالات سئو  می‌گوییم.

اهمیت مقالات سئو در چیست؟

امروزه بیشتر کاربران با استفاده از گوگل وارد سایت‌ها می‌شوند و برای یافتن نیازه های خود جستجو می کنند پس  بنابراین مهم است که لینک سایت شما در صفحه اول موتورهای جستجوگر قرار داشته باشد. اگر شما در نوشتن مطالب و تعریف کلید واژه در اول متا تگ‌ها اصول و قوانین سئو را رعایت کرده باشید، می‌توانیم به شما ضمانت بدهیم که ، لینک سایت شما در صفحه اول نمایش داده شود. بنابراین ،باید برای به دست اوردنه ورودی بیشتر، باید توجه زیادی به تکنیک‌های مورد استفاده در مقالات سئو داشته باشید تا کاربران زیادی از سایت شما استفاده کنند .

البته این نکته یعنی ،نمایش لینک شما در صفحه اول موتورهای جستجو گر، بستگی به میزان رقابت آن کلمه با دیگر کلمات به کاربرده شده دارد و به‌غیراز نگارش مطلب، باید روش‌هایی دیگری را نیز مانند تبلیغ کردن و بازاریابی اینترنتی و …انجام داد و همچنین در خود سایت اصلی شما تکنیک‌های سئو هم رعایت شده باشد، در غیر این صورت کار سختی پیش رو خواهید داشت اگرچه برخی از افراد گمان می کنند محتوای سئو باید پر از کلمات کلیدی باشد اما این بدان معنی است که محتوای شما را با کلماتی که کاربر سرچ می کند پیوند دهد  .

موضوع محتوای سئو شده یک مبحث پیچیده و طولانی  در حوزه تولید محتوا است. تولید یک مقاله سئو شده فقط قسمتی از این موضوع است. محتوا می تواند شامل انواع متنی، صوتی، تصویری و… باشد. از مهمترین محتوا محتوای ترکیبی است که از اهمیت فراوانی برخوردار است.

    نکاتی که باید در نوشتن سئو رعایت کرد :

1. قبل از نوشتن خوب فکر کنید و هدف خود را از نگارش متن تعیین کنید.

قبل از اینکه شروع به نوشتن متن یا نگارش  کنید، باید هدف خود را از قبل تعیین کنید. تکنیک مقالات سئو بیس، فقط استفاده موارد فنی نیست و تکنیک های زیادی دارد اما رعایت کردن به اصول ان میتواند دررتبه بندی ان تاثیر به سزای داشته باشد . اگر مطلب بدون هیچ ‌گونه فکر وهدفی نوشته‌ شده باشد، حتی اگر اصول و قوانین فنی هم در آن رعایت  و اجرا شود، کاربر بلافاصله بعد از خواندن پاراگراف اول، آن سایت را ترک خواهد کرد و مطلب مورد نظر خود را در سایت دیگری جویا می شود . درحقیقت باید مطلبی را بنویسید که کاربران به دنبال آن‌ها هستند و تاثیر گذاری زیادی داشته باشد .

پیامی که کاربر بعد از خواندن این مقاله باید دریابد  چیست؟ قصد پاسخ به کدام سئوال کاربر را دارید ؟ کدام دسته از کاربران خواننده مطالب سایت شما هستند؟ آیا مطلب شما نیاز اکثر افراد را تامین می کند یا خیر؟ نوع نوشتن، تعداد کلمات استفاده شده در متن، نوع کلمات وغیره باید چگونه باشد؟  اینها سوالاتی است که نویسنده باید قبل از شروع به نوشتن از خود بپرسد و پاسخ آن‌ را بدهد.

 

2. ساختار محتوای خود را بسازید.

مقالات سئو  باید دارای یک ساختارکلی باشد و بر اساس اصول نوشتن سئو نوشته شده باشند. برای مطالب سایت خود یک ساختار ساده تولید کنید تا درک مطلب را اسان ترکند.

ساختار مقالات سئو اساسا  به شرح زیر می باشد :

  • توضیح مقدمه متن(در ابتدای متن ، برای باز شدن ذهن مخاطب مطالبی را عنوان کنید که فرد را راغب به خواندن ادامه ی مطلب کنید.)
  • متن اصلی (در متن اصلی، بهتر است که، برای بیان هر مطلب یا هر موضوعی که مد نظرتان است از پاراگراف و عناوین داخلی مناسب استفاده کنید.)
  • نتیجه‌گیری (بخش پایانی متن است که در ان موضوع را جمع بندی می کنید تا مخاطب هدف شما را از بیان و نگارش مطلب در یابد.)

پس از انکه هدف  و ساختارکلی  سایت خود را تعیین کردید، سپس باید کلمات کلیدی را در متن مشخص کنید. باید از کلمات و عبارات کلیدی استفاده کنید که بیشترین سرچ را توسط کاربران دارد و بهترین راه برای پیدا کردن این موضوع، خود ابزارهای است که در گوگل وجود دارد .

4. متنی بنویسید که علاقه و اشتیاق کاربران را ترقیب کند و مورد پسندشان باشد .

همان‌ طور که گفته شد ،  در قدم اول باید نیازهای کاربران را در نظر بگیرید و بتوانید در مقاله خود به این نیاز کاربران پاسخ دهید. ممکن است که ، مقاله های زیادی بنویسید اما اگرجذابیتی برای کاربرها نداشته باشد و به‌عبارتی‌ دیگر کاربرنپسندد و کاربران بعد از خواندن آنها، نکته‌ ای را نیاموزند، هیچ ارزشی نخواهد داشت. متأسفانه برخی از نویسنده‌ها، تنها برای گوگل می‌نویسند و کاربر را در نظر نمی‌گیرند در نتیجه مطالب سایتشان ارزشی ندارد.

در حال حاضر ، گوگل بیشتر از اینکه به نحوه ی استفاده از تکنیک‌های مقالات سئو  توجه کند، کاربرپسند بودن مطالب برایش حائزاهمیت است. ورود و خروج سریع کاربران، از سایت شما به گوگل این مسئله را می‌فهماند که مقاله شما ارزش محتوایی ندارد و ازاین‌رو، سایتتان را جریمه خواهد کرد.

5.  از عنوان و پاراگراف در متن استفاده شود .

همان‌طورکه گفتیم، ساختار مطالب بسیار اهمیت دارد. بهتر است که مطالب خود را دسته‌ بندی کنید و نظم دهید و برای هر دسته یک عنوان و پاراگراف بنویسید. به این صورت خواندن و فهم مطالب برای کاربران نیز اسان تر می شود .

6. چگونگی به کار گیری تعداد کلمات و چگالی کلمات کلیدی در متن

مطالب نه باید خیلی کوتاه و مختصرباشد و نه خیلی بلند و طولانی  که از حوصله کاربران خارج شود. تعداد کاراکتری که در مقالات سئو استفاده می کنیم ،باید بین 500 تا 1500 کلمه باشد. همینطور، باید کلمات کلیدی را متناسب با محتوا به کار ببرید. درصد چگالی کلمات کلیدی در متن انتخابی،باید بین 1 تا 3 درصد باشد و به کارگیری بیشتر از آن گوگل شما را جریمه خواهد کرد. همچنین ،تلاش کنید تا کلمات را در عنوان‌ها و پاراگراف‌های ابتدایی وانتهایی به کار ببرید. بسیار حائز اهمیت است که ،کاربر با خواندن مطالب شما، احساس نکند که فقط مطالب کلیدی را می خواند.

7. لینک دادن به مطالب قبلی مهم است .

ارتباط دهی بین مطالب در جهای مختلف متن ،خیلی مهم است. این نکته را در نظربگیرید، که شما در یک مطلب نمی‌توانید همه نکته های مهم را قرار بدهید و مجبورید تا در مطالب گوناگون به بررسی آن‌ها بپردازید. همچنین ممکن است که، مطلبی بنویسید تا در مقاله های بعدی هم بتوانید از آن‌ استفاده کنید. یکی از بهترین راه ارتباط دادن بین  مقالات استفاده نمودن از کلمات کلیدی است یعنی  انکر تکست است؛ یعنی کاربر با کلیک کردن بر روی کلمه کلیدی آن مقاله، وارد مقاله شود.

از مزیت های ارتباط دهی بین مقالات این است که اولا  یک ارتباط مناسبی بین صفحات سایت  ایجاد می‌کند و با ایندکس شدن هر صفحه که صفحات قبلی لینک شده است، آن صفحات بازهم توسط گوگل مرور می‌شوند که باعث افزایش رتبه بندی آن‌ها می‌شود. دوم اینکه به‌ راحتی کاربران می‌توانند مقالات قبلی را مجدد موردمطالعه قرار دهند.

8. برای قراردادن مقاله برنامه ای مدون و مشخص  داشته باشید .

ک دوره ی زمانی مشخص و استراتژی خاص برای محتوای مقالات سئو سایت خود بررسی کنید و بنویسید . سعی کنید مقالات سئو را به‌ صورت منظم و براساس برنامه‌ ای که از قبل تعیین نمودید، قرار دهید تا کاربران برای خواندن مقالات سئو شما برنامه‌ ای برای خود داشته باشند.

نتیجه‌گیری

برای نگارش مناسب مقالات سئو باید مرحله هایی را طی کنید و از ان عبور کنید.پیدا کردن کلمات کلیدی، تعداد به کار بردن این کلمات در مقاله ها ، کاربرپسند بودن، حجم  مقاله، ارتباط دهی بین مقالات و در حالت کلی تکنیک‌های فنی و غیر فنی از موارد مهمی هستند که یک تولید کننده محتوا باید به کار ببرد تا مقالات سئو سایت خود را در صفحه اول گوگل مشاهده نماید.

طراحی وب سایت

در طراحی وب سایت می توان با به کارگیری دانش و هنر و خلاقیت و همچنین عناصر دیداری اشخاص می توانند سایت مورد نظر را طراحی کنند و در ان سایت توان با استفاده از توانایی مهندسی خود مطالب را در جای مناسب جا گذاری کنند و همین باعث می شود که یک سایت داشته باشند که علاوه بر مطالب مفید بینندگان زیادی هم داشته باشد .

در حال حاضر تمامی کسانی که صاحبان مشاغل هستند یکی از اولویت های اولیه انان راه اندازی سایت است و همین امر باعث شده افراد زیادی رو به طراحی و نگارش و تولید محتوای سایت بیاورند و این فناوری بیش از پیش رونق بگیرد .صاحبان مشاغل می دانند که نیاز افراد جامعه به خرید اینترنتی به دلیل مسائلی از قبیل ترافیک و کمبود وقت و غیره از قبل بیشتر شده است پس به همین دلیل در پی سایتی هستند که اطلاعات و داده ان کپی نباشد و برای کاربرمید و قابل استفاده باشد و همچنین طراحی سایت حرفه ای باشد که بتواند نظر مخاطب را به سمت خود جلب نماید .

تاثیر طراحی وب سایت در کسب و کار ها

در طی روز ، بیش از میلیون ها وب سایت در دنیا، هزاران وب سایت در ایران و  صدها وب سایت که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم با شما رقابت می کنند راه اندازی میگردند و در نتیجه کار در این زمینه بسیار مشکل است زیرا تعداد رقبا هر روز رو به افزایش است و پیدا کردن جایگاهی مناسب و مستحکم در این میان موفقیتی است که به سادگی به دست نمی اید و مستلزم تلاش بی وفقه و شبانه روزی است  و قواعد انجام آن در تخصص طراحان حرفه ای سایت است.

با بهره گیری از سایتی منظم و دقیق که بر پایه اصول و قواعدی راه اندازی شده است شما میتوانید کسب و کارتان را در دنیای مجازی نیز به بهترین نحو معرفی کنید  و با طراحی سایت حرفه ای ، خدمات و محصولات خود را به خوبی به کاربران ارائه دهید و از این طریق در خرید و فروش و معاملات خود در هر زمینه ای سود ببخشید .

اگر فعل حال یک وب سایت دارید اما مدتی از فعالیت آن می گذرد، ولی نتیجه یا بازدهی برایتان نداشته است پیشنهاد میکنیم که آن را به دست طراحان و تحلیلگران با تجربه بسپارید تا سایت  را بررسی کنند و در صورت تشخیص تغییرات و بهینه سازی هایی را روی آن انجام دهند ؛ و اینگونه می توانید مطابق با تکنولوژی روز طراحی وب سایت حرکت کنید. اگر هم هنوز سایتی ندارید، بهتر است از کسانی که در این زمینه در حال فعالیت هستند مشورت بگیرید تا در کوتاه ترین زمان بیشترین بازدهی را داشته باشید .

 

 

خدمات طراحی سایت

سایت باید مطابق با آخرین تکنولوژی‌ها و استانداردهای روز دنیا طراحی شود تا مورد توجه کابر و افزودن کابران شود.

یکی از مهم ترین اصولی که شرکت های تولید سایت برایتان در نظر دارد ، سئو و بهینه بودن وب سایت از نظر ساختاری است. تحلیلگران سئو، تمامی نکات مور نظر خود را بررسی میکنند تا وب سایت بر اساس استانداردها تولید شده باشد و مورد تایید موتورهای جستجو گر گوگل و غیره قرار گیرد. انان طرز فکر موتورهای جستجو گر را میشناسند و به شما کمک میکنند تا آن ها نیز شما را بشناسند تا نهایتا به کسب جایگاهی مناسب دست پیدا کنید.

اسکن تمام لینک های خارجی و داخلی در صفحه وب

لینک‌ها یکی از مهم‌ترین مباحث برای گوگل است. و همیشه باید در نظر گرفته و بررسی شود ما تمام لینک‌های داخلی و خارجی سایت شمارا بررسی و لینک‌های خراب شمارا بررسی میکنیم.

سرعت سایت و راحتی کاربران

سرعت سایت یک مسئله بسیار مهم برای سئو سایت و گوگل است. زیرا کاربری که وارد سایت میشود از سایت شما انتظار دارد که صفحات سریع بالا آید و آنرا معطل نکند. سرعت سایت هرچه بالاتر باشد تعداد افرادی که زود از سایت شما خارج میشوند را کمتر میکند.

کلام اخر

در پایان از همراهی شما عزیزان کمال تشکر را داریم و امیدواریم مطالب برایتان مفید است .

برای اینکه مقاله ای که در سایت شما است در صفحه اول گوگل قرار بگیرد، باید نکاتسئورا در نگارش آن رعایت کنید. هدف ازاین مقاله،آموزش سئواین است که به شما بگوییم تا اینکه چه نکاتی را در نگارشمقاله های سئورعایت کنید تا بتوانید کابران زیادی را به سوی سایت خود سوق دهید .

مقاله های سئو

قبل از اینکه وارد جزئیات نگاشتن آن شویم، ابتدا یک تعریف مختصرو مفیدی ازمقالات سئو ارائه می دهیم . مقالاتی که در آن‌ها تکنیک‌های نوشتن سئو مانند نحوه ی به کار بردن کلمات کلیدی، قابل درک بودن مطالب ،تعداد کلمات، عناوین، خوانا بودن کلمات و انتخاب صحیح کلید واژه ها استفاده از هدینگ ها ، به کاربردن جملات کوتاه غیره رعایت شود را مقالات سئو می‌گوییم.

اهمیت مقالات سئو در چیست؟

 

امروزه بیشتر کاربران با استفاده از گوگل وارد سایت‌ها می‌شوند و برای یافتن نیازه های خود جستجو می کنند پس بنابراین مهم است که لینک سایت شما در صفحه اول موتورهای جستجوگر قرار داشته باشد. اگر شما در نوشتن مطالب و تعریف کلید واژه در اول متا تگ‌ها اصول و قوانین سئو را رعایت کرده باشید، می‌توانیم به شما ضمانت بدهیم که ، لینک سایت شما در صفحه اول نمایش داده شود. بنابراین ،باید برای به دست اوردنه ورودی بیشتر، باید توجه زیادی به تکنیک‌های مورداستفاده در مقالات سئو داشته باشید تا کاربران زیادی از سایت شما استفاده کنند .

البته این نکته یعنی ،نمایش لینک شما در صفحه اول موتورهای جستجو گر، بستگی به میزان رقابت آن کلمه با دیگر کلمات به کاربرده شده دارد و به‌غیراز نگارش مطلب، باید روش‌هایی دیگری را نیز مانند تبلیغ کردن و بازاریابی اینترنتی و …انجام داد و همچنین در خود سایت اصلی شما تکنیک‌های سئو هم رعایت شده باشد، در غیر این صورت کار سختی پیش رو خواهید داشت اگرچه برخی از افراد گمان می کنند محتوای سئو باید پر از کلمات کلیدی باشد اما این بدان معنی است که محتوای شما را با کلماتی که کاربر سرچ می کند پیوند دهد.

موضوع محتوای سئو شده یک مبحث پیچیده و طولانیدر حوزهتولید محتوااست. تولید یک مقاله سئو شده فقط قسمتی از این موضوع است. محتوا می. تواند شامل انواع متنی، صوتی، تصویری و… باشد. از مهمترین محتوا محتوای ترکیبی است که از اهمیت فراوانی برخوردار است

·نکاتی که باید در نوشتن سئو رعایت کرد :

1. قبل از نوشتن خوب فکر کنید و هدف خود را از نگارش متن تعیین کنید.

قبل از اینکه شروع به نوشتن متن یا نگارش کنید، باید هدف خود را از قبل تعیین کنید. تکنیکمقالات سئوبیس، فقط استفاده موارد فنی نیست و تکنیک های زیادی دارد اما رعایت کردن به اصول ان میتواند دررتبه بندی ان تاثیر به سزای داشته باشد . اگر مطلب بدون هیچ ‌گونه فکر وهدفی نوشته‌ شده باشد، حتی اگر اصول و قوانین فنی هم در آن رعایت و اجرا شود، کاربر بلافاصله بعد از خواندن پاراگراف اول، آن سایت را ترک خواهد کرد و مطلب مورد نظر خود را در سایت دیگری جویا می شود . درحقیقت باید مطلبی را بنویسید که کاربران به دنبال آن‌ها هستند و تاثیر گذاری زیادی داشته باشد .

پیامی که کاربر بعد از خواندن این مقاله باید دریابدچیست؟ قصد پاسخ به کدام سئوال کاربر را دارید ؟ کدام دسته از کاربران خواننده مطالب سایت شما هستند؟ آیا مطلب شما نیاز اکثر افراد را تامین می کند یا خیر؟ نوع نوشتن، تعداد کلمات استفاده شده در متن، نوع کلمات وغیرهباید چگونه باشد؟ اینها سوالاتی است که نویسنده باید قبل از شروع به نوشتن از خود بپرسد و پاسخ آن‌ را بدهد.

2. ساختار محتوای خود را بسازید.

مقالات سئو باید دارای یک ساختارکلی باشد و بر اساس اصول نوشتن سئو نوشته شده باشند. برای مطالب سایت خود یک ساختار ساده تولید کنیدتا درک مطلب را اسان ترکند.

ساختار مقالات سئو اساسا به شرح زیر می باشد :

·توضیح مقدمه متن(در ابتدای متن ، برای باز شدن ذهن مخاطب مطالبی را عنوان کنید که فرد را راغب به خواندن ادامه ی مطلب کنید.)

·متن اصلی (در متن اصلی، بهتر است که، برای بیان هر مطلب یا هر موضوعی که مد نظرتان است از پاراگراف و عناوین داخلی مناسب استفاده کنید.)

·نتیجه‌گیری (بخش پایانی متن است که در ان موضوع را جمع بندی می کنید تا مخاطب هدف شما را از بیان و نگارش مطلب در یابد.)

3. کلمات کلیدی را تعیین کنید .

پس از انکه هدفو ساختارکلیسایت خود را تعیین کردید، سپس باید کلمات کلیدی را در متن مشخص کنید. باید از کلمات و عبارات کلیدی استفاده کنید که بیشترین سرچ را توسط کاربران دارد و بهترین راه برای پیدا کردن این موضوع، خود ابزارهای است که در گوگل وجود دارد .

4. متنی بنویسید که علاقه و اشتیاق کاربران را ترقیب کند و مورد پسندشان باشد .

همان‌ طور که گفته شد ، در قدم اول باید نیازهای کاربران را در نظر بگیرید و بتوانید در مقاله خود به این نیاز کاربران پاسخ دهید. ممکن است که ، مقاله های زیادی بنویسید اما اگرجذابیتی برای کاربرها نداشته باشد و به‌عبارتی‌دیگر کاربرنپسندد و کاربران بعد از خواندن آنها، نکته‌ ای را نیاموزند، هیچ ارزشی نخواهد داشت. متأسفانه برخی از نویسنده‌ها، تنها برای گوگل می‌نویسند و کاربر را در نظر نمی‌گیرند در نتیجه مطالب سایتشان ارزشی ندارد.

در حال حاضر ، گوگل بیشتر از اینکه به نحوه ی استفاده از تکنیک‌هایمقالات سئو توجه کند، کاربرپسند بودن مطالب برایش حائزاهمیت است. ورود و خروج سریع کاربران، از سایت شما به گوگل این مسئله را می‌فهماند که مقاله شما ارزش محتوایی ندارد و ازاین‌رو، سایتتان را جریمه خواهد کرد.

5. از عنوان و پاراگراف در متن استفاده شود .

همان‌طورکه گفتیم، ساختار مطالب بسیار اهمیت دارد. بهتر است که مطالب خود را دسته‌بندی کنید و نظم دهید و برای هر دسته یک عنوان و پاراگراف بنویسید. به این صورت خواندن و فهم مطالب برای کاربران نیز اسان تر می شود .

6. چگونگی به کار گیری تعداد کلمات و چگالی کلمات کلیدی در متن

مطالب نه باید خیلی کوتاه و مختصرباشد و نه خیلی بلند و طولانیکه از حوصله کاربران خارج شود. تعداد کاراکتری که در مقالات سئواستفاده می کنیم ،باید بین 500 تا 1500 کلمه باشد. همینطور، باید کلمات کلیدی را متناسب با محتوا به کار ببرید. درصد چگالی کلمات کلیدی در متن انتخابی،باید بین 1 تا 3 درصد باشد و به کارگیری بیشتر از آن گوگل شما را جریمه خواهد کرد. همچنین ،تلاش کنید تا کلمات را در عنوان‌ها و پاراگراف‌های ابتدایی وانتهایی به کار ببرید. بسیار حائز اهمیت است که ،کاربر با خواندن مطالب شما، احساس نکند که فقط مطالب کلیدی را می خواند.

7. لینک دادن به مطالب قبلی مهم است .

ارتباط دهی بین مطالب در جهای مختلف متن ،خیلی مهم است. این نکته را در نظربگیرید، که شما در یک مطلب نمی‌توانید همه نکته های مهم را قرار بدهید و مجبورید تا در مطالب گوناگون به بررسی آن‌ها بپردازید. همچنین ممکن است که، مطلبی بنویسید تا در مقاله های بعدی هم بتوانید از آن‌ استفاده کنید. یکی از بهترین راه ارتباط دادن بین مقالات استفاده نمودن از کلمات کلیدی است یعنی انکر تکستاست؛ یعنی کاربر با کلیک کردن بر روی کلمه کلیدی آن مقاله، وارد مقاله شود.

از مزیت های ارتباط دهی بین مقالات این است که اولایک ارتباط مناسبی بین صفحات سایت ایجاد می‌کند و با ایندکس شدن هر صفحه که صفحات قبلی لینک شده است، آن صفحات بازهم توسط گوگل مرور می‌شوند که باعث افزایش رتبه بندی آن‌ها می‌شود. دوم اینکه به‌راحتی کاربران می‌توانند مقالات قبلی را مجدد موردمطالعه قرار دهند.

8. برای قراردادن مقاله برنامه ای مدون و مشخصداشته باشید .

یک دوره ی زمانی مشخص و استراتژی خاص برای محتوایمقالات سئوسایت خود بررسی کنید و بنویسید . سعی کنید مقالات سئو را به‌ صورت منظم و براساس برنامه‌ ای که از قبل تعیین نمودید، قرار دهید تا کاربران برای خواندن مقالات سئو شما برنامه‌ای برای خود داشته باشند.

نتیجه‌گیری

برای نگارش مناسب مقالات سئو باید مرحله هایی را طی کنید و از ان عبور کنید.پیدا کردن کلمات کلیدی، تعداد به کار بردن این کلمات در مقاله ها ، کاربرپسند بودن، حجم مقاله، ارتباط دهی بین مقالات و در حالت کلی تکنیک‌های فنی و غیر فنی از موارد مهمی هستند که یک تولید کننده محتوا باید به کار ببرد تامقالات سئوسایت خود را در صفحه اول گوگل مشاهده نماید.

طراحی وب سایت

در طراحی وب سایت می توان با به کارگیری دانش و هنر و خلاقیت و همچنین عناصر دیداری اشخاص می توانند سایت مورد نظر را طراحی کنند و در ان سایت توان با استفاده از توانایی مهندسی خود مطالب را در جای مناسب جا گذاری کنند و همین باعث می شود که یک سایت داشته باشند که علاوه بر مطالب مفید بینندگان زیادی هم داشته باشد .

در حال حاضر تمامی کسانی که صاحبان مشاغل هستند یکی از اولویت های اولیه انان راه اندازی سایت است و همین امر باعث شده افراد زیادی رو به طراحی و نگارش و تولید محتوای سایت بیاورند و این فناوری بیش از پیش رونق بگیرد .صاحبان مشاغل می دانند که نیاز افراد جامعه به خرید اینترنتی به دلیل مسائلی از قبیل ترافیک و کمبود وقت و غیره از قبل بیشتر شده است پس به همین دلیل در پی سایتی هستند که اطلاعات و داده ان کپی نباشد و برای کاربرمید و قابل استفاده باشد و همچنین طراحی سایت حرفه ای باشد که بتواند نظر مخاطب را به سمت خود جلب نماید .

تاثیر طراحی وب سایت در کسب و کار ها

در طی روز ، بیش از میلیون ها وبسایت در دنیا، هزارانوبسایت در ایران و صدها وبسایت که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم با شما رقابت می کنند راه اندازی میگردند و در نتیجه کار در این زمینه بسیار مشکل است زیرا تعداد رقبا هر روز رو به افزایش است و پیدا کردن جایگاهی مناسب و مستحکم در این میان موفقیتی است که به سادگی به دست نمی اید و مستلزم تلاش بی وفقه و شبانه روزی است و قواعد انجام آن در تخصص طراحان حرفه ای سایت است.

با بهره گیری از سایتی منظم و دقیق که بر پایه اصول و قواعدی راه اندازی شده است شما میتوانید کسب و کارتان را در دنیای مجازی نیز به بهترین نحو معرفی کنید و باطراحی سایت حرفه ای ، خدمات و محصولات خود را به خوبی به کاربران ارائه دهید و از این طریق در خرید و فروش و معاملات خود در هر زمینه ای سود ببخشید .

اگر فعل حال یک وب سایت دارید اما مدتی از فعالیت آن میگذرد، ولی نتیجه یا بازدهی برایتان نداشته است پیشنهاد میکنیم که آن را به دست طراحان و تحلیلگران با تجربه بسپارید تا سایترا بررسی کنند و در صورت تشخیص تغییرات و بهینه سازی هایی را روی آن انجام دهند ؛ و اینگونه می توانید مطابق با تکنولوژی روز طراحی وبسایت حرکت کنید. اگر هم هنوز سایتی ندارید، بهتر است از کسانی که در این زمینه در حال فعالیت هستند مشورت بگیرید تا در کوتاه ترین زمان بیشترین بازدهی را داشته باشید .

 

خدمات طراحی سایت

سایت باید مطابق با آخرین تکنولوژی‌ها و استانداردهای روز دنیا طراحی شود تا مورد توجه کابر و افزودن کابران شود.

یکی از مهم ترین اصولی که شرکت های تولید سایت برایتان در نظر دارد ، سئو و بهینه بودن وب سایت از نظر ساختاری است. تحلیلگران سئو، تمامی نکات مور نظر خود را بررسی میکنند تا وبسایت بر اساس استانداردها تولید شده باشد و مورد تایید موتورهای جستجو گر گوگل و غیره قرار گیرد. انان طرز فکر موتورهای جستجو گر را میشناسند و به شما کمک میکنند تا آن ها نیز شما را بشناسند تا نهایتا به کسب جایگاهی مناسب دست پیدا کنید.

اسکن تمام لینک های خارجی و داخلی در صفحه وب

لینک‌ها یکی از مهم‌ترین مباحث برای گوگل است. و همیشه باید در نظر گرفته و بررسی شود ما تمام لینک‌های داخلی و خارجی سایت شمارا بررسی و لینک‌های خراب شمارا بررسی میکنیم.

سرعت سایت و راحتی کاربران

سرعت سایت یک مسئله بسیار مهم برای سئو سایت و گوگل است. زیرا کاربری که وارد سایت میشود از سایت شما انتظار دارد که صفحات سریع بالا آید و آنرا معطل نکند. سرعت سایت هرچه بالاتر باشد تعداد افرادی که زود از سایت شما خارج میشوند را کمتر میکند.

کلام اخر

در پایان از همراهی شما عزیزان کمال تشکر را داریم و امیدواریم مطالب برایتان مفید است .

سئو سایت خودرا رایگان آنالیز کنید

فرم را پر کنید تا متخصصان ما سئو وبسایت شمارا بررسی و آنالیز کنند و نتایج را به شما گذارش کامل دهند و ایرادات آنها را رفع کنند.

 

سلام میتوانم به شما کمک کنم