با ما فراموش نشدن را تجربه کنید.

پوش نوتفیکیشن راهی ارزان برای دیده شدن

خدمات تبلیغات اپلیکیشن‌ها، وب سایت‌ها، کانال‌های تلگرامی و صفحات اینستگرام؛
ارسال به کاربران صدها اپلیکیشن ایرانی منتشر شده در مارکت‌ها و ارسال به میلیون کاربر فعال با ارائه گزارش لحظه‌ای به شما.

پوش نوتیفیکیشن چیست؟

پوش نوتیفیکیشن پیامی شبیه به پیام کوتاه است با این تفاوت که می تواند در بسیاری از ابزارها از قبیل مرورگر وب، اپلیکیشن یا سیستم عامل ارسال شود بدون نیاز به داشتن اطلاعات تماس مشتری و با اجازه گرفتن از کاربر مورد نظر ارسال  آن ممکن می شود. کاربر با با اختیار خود و عضویت در سرویس پوش نوتیفیکیشن شما، پیام‌های ارسالی شما را دریافت کنند.

خدمات پوش بازاریابی

خدمات ماست که ما را با سایر رقبا جدا می سازد.

طراحی پوش

طراحان حرفه‌ای و با تجربه‌ی ما با نوآوری و ایده‌های جذاب و طراحی خلاقانه پوش شما را خاص و مخاطب را وادار به کلیک می کند.

طراحی بنر

استفاده از رنگ و محتوای جذاب برای پوش شما قابلیت دیگری از طراحان حرفه‌ای ماست توجه مخاطب را به تبلیغ شما  جلب می کند.

تحلیل آماری

کارشناسان ما لحظه به لحظه پوش شمارا برسی می کنند و شمارا از پیشرفت چشمگیری که داشته‌اید مطلع می کنند.

مشاوره رایگان

متخصصان و کارشناسان ما با انالیز کسب و کارتان شمارا از ایراد‌ها و نحوه‌ی تبلیغات آگاه می سازند.

چرا پوش نوتیفیکیشن؟

تبلیغ با هزینه پایین و بازدهی بالا خواسته‌ی هر کسب کاری است.

به غیر از هزینه‌ پایین،کاربردی و سادگی پوش نوتیفیکیشن، شما می توانید آمار دقیق از بازدید و کلیک‌هایی که روی پوش شما انجام شده است مطلع شوید و آمار دقیق از بازخورد آن بدست آورید حتی می توانید برای ارسال پوش نوتیفیکیشن خود زمانبندی دلخواه ارائه دهید. پوش نوتیفیکیشن بازدیدی نسبتا دو برابر نسبت به دیگر تبلیغات دارد و رابطه‌ی نزدیک تری را با مخاطب برقرار می کند و باعث جذب مخاطبان جدید و وفادار نیز می شود.

تفاوت پوش نوتیفیکیشن با سایر سیستم های ارسالی پیام

هزینه ارسال پوش نوتیفیکیشن به مراتب پایین تر از ارسال ایمیل یا ارسال پیام کوتاه است و اگر بخواهید پیام خود را به کاربران عضو سرویس خود ارسال کنید این هزینه نزدیک به صفر است، و با همه‌ی این برتری ها، پوش نوتیفیکیشن نسبت به سایر رقبا نرخ باز شدن بسیار بالاتر، زمان نمایش پیام و محتوای بیشتر را دارا است؛ برای مثال یک پوش می تواند یک عکس کوچک یا متوسط، تیتر یا متن اختصاصی خود را داشته باشد، درحالی که در پیام کوتاه یا ایمیل نوتیفیکیشن تنها شامل متن است.

درباره ما

تیم بازاریابی با تیم حرفه‌ای و با تجربه‌ی خود برای شما، در کنار شما.

بازاریابی یک آژانس تبلیغاتی است که از 5 سال گذشته در کنار شما عزیزان در بخش‌های مختلف تبلیغات در حال فعالیت است، ما با تجربه‌هایی که در این سالها کسب کرده‌ایم و راهکارهای خاص خود و آنالیز کسب کار شما بهترین و مؤثرترین گزینه‌های تبلیغاتی را پیشنهاد و در کنار شما برای سود شما کار می کنیم.

سلام میتوانم به شما کمک کنم