خدمات تولید محتوا پرتال جامع دیجیتال

آیا به تولید محتوا تخصصی نیاز دارید؟ با ما همراه باشید

تولید محتوا چیست

در عصر اینترنت، بازاریابی محتوا هسته اصلی هر استراتژی بازاریابی خوب و موفق است. اگرشما محتوایی با کیفیتی در وب‌سایت خود ندارید، شانس بسیار کمی برای بهبود رتبه‌بندی خود بر روی موتورهای جستجو دارید. شما با انتشار مطالب کاربردی و مفید، همچنین با تولید لینک می‌توانید به جستجوگرها کمک کنید تا شما را راحت‌تر شناسایی کنند و شناخته شوید.

تولید محتوا اولین و مهم‌ترین قدم برای شروع

انواع محتوا

متنی

محتوا متنی مهم‌ترین نوع محتوا است. شما برای کسب جایگاه در گوگل و رشد وبسایت خود نیاز زیادی به تولید محتوای متنی دارید.

تصویری

تولید تصاویر زیبا و استفاده از آنها همیشه موثر خواهد بود تیم ما از عکاسی تا ساخت تصاویر گرافیکی را برای شما انجام می‌دهند.

ویدیویی

یکی از راه‌هایی که در بازاریابی بسیار مفید می‌باشد، ویدئو می‌باشد. ویدئوها می‌توانند تمام ابعاد محصول موردنظر شما را در خود جای دهند.

تمام آنچه شما همیشه نیاز دارید در اینجا فراهم است

تولید محتوا بهینه

تولید محتوا متناسب با جدیدترین اصول سئو و بهینه از مهم‌ترین موارد تولید محتوا است.

محتوای کاربر پسند

کاربر پسند بودن محتوای شما تنها دلیل رشد محتوای شما و بهبود رتبه‌ی آن در گوگل است.

 

کمترین زمان

ما محتوای شمارا در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما آماده می‌کنیم، فقط کافیست موضوع خود را به ما بگویید.

تولید محتوا جذاب

هرچه محتوای شما جذاب تر باشد باعث دیده شدن شما می‌شود تولید محتوای جذاب کار تیمی متخصص در این زمنیه است.

محتوای اختصاصی

محتوای خوب محتوایی است که اختصاصی و ارگانیک باشد فقط مخصوص شما باشد و برای شما تولید شده باشد.

 

کمترین قیمت

کیفیت بالا و مناسب‌ترین قیمت از مهم‌ترین خدمات ما است. تولید محتواهایی با کیفیت بالا را به ما بسپارید.

فوراً برای تجارت خود محتوا تولید کنید

اگر محتوای شما با اهداف تجاری و نیازهای مخاطبان شما مطابقت نداشته باشد، نمی‌تواند به شما کمک کند تا تجارت خود را به سمتی که می‌خواهید پیش ببرید. وقتی مطالب شما هدف مشخصی داشته باشد، شما توانایی اندازه‌گیری عملکرد آنها و بهینه‌سازی تلاش‌های آینده خود را دارید. آگاهی از هدف محتوا برای افزایش رتبه جستجو در گوگل یا هر چیز دیگری که برای کسب‌وکار شما اهمیت دارد، کمک می‌کند تا محتوایی باهدف واقعی ایجاد کنید.تولید محتوای خود را به تیمی متخصص بپسارید و منتظر بازدهی بیشتر در کسب و کار خود باشید.

زمینه‌های ارائه خدمات شرکت​

شرکت «پرتال جامع دیجیتال» با داشتن متخصصان کافی در زمینه‌های محتوا، سئو و طراحی آماده انجام طراحی سایت، سئو و تولید محتوا باتوجه‌به نیاز سایتتان است. این سرکت متخصصان مختلفی در هر بخش دارد و هرکدام در کنار هم یک تیم فوق‌العاده‌ای را برای شما آماده کرده‌اند تا برای هر زمینه‌ای که دوست دارید خدمات‌رسانی کنند.

شرکت «بازاریابی دات ای ار» تمام خدمات تیم سایت را برایتان انجام می‌دهد و دیگر لازم نیست خدماتتان را به چندین شرکت مختلف واگذار کنید، این شرکت به‌صورت هم‌زمان تمام‌کارهایی که یک سایت نیاز دارد اعم از طراحی، محتوا و سئو را در بسته‌های مختلف ارائه می‌دهد.

میخواهی در سایت خودتان موفق و درجه یک باشید پس با ما بپیوندید

ما شما را به آرزو و هدف تان میرسانیم

فورم درخواست از سایت پرتال جامع دیجیتال

خدمات تولید محتوا

متنی

متنی محتوا متنی مهم‌ترین نوع محتوا است. شما برای کسب جایگاه در گوگل و رشد وبسایت خود نیاز زیادی به تولید محتوای متنی دارید.

تصویری

تولید تصاویر زیبا و استفاده از آنها همیشه موثر خواهد بود تیم ما از عکاسی تا ساخت تصاویر گرافیکی را برای شما انجام می‌دهند.

ویدیویی

یکی از راه‌هایی که در بازاریابی بسیار مفید می‌باشد، ویدئو می‌باشد. ویدئوها می‌توانند تمام ابعاد محصول موردنظر شما را در خود جای دهند.

اینفوگرافی

متنی محتوا متنی مهم‌ترین نوع محتوا است. شما برای کسب جایگاه در گوگل و رشد وبسایت خود نیاز زیادی به تولید محتوای متنی دارید.

محتوای پادکست

تولید تصاویر زیبا و استفاده از آنها همیشه موثر خواهد بود تیم ما از عکاسی تا ساخت تصاویر گرافیکی را برای شما انجام می‌دهند.

محتوای متنی

دلایل زیادی برای تولید محتوا وجود دارد که می‌توان به آنها اشاره کرد، اما یکی از اصلی‌ترین دلایل آن معرفی کسب‌وکار شما در محیط اینترنت می‌باشد. شما می‌توانید با تولید محتواهای با کیفیت مخاطبان را با محصول و سایت خود آشنا کرده و اعتماد آنها را جذب کنید.

توجه داشته باشید که نشر محتوای با کیفیت نه‌تنها به اعتماد مشتریان به شما کمک می‌کند بلکه در رتبه‌بندی سئو سایت شما نیز تأثیر به سزایی دارد پس قدرتی که یک محتوای متنی با کیفیت می‌تواند به شما بدهد بیشتر از آنچه که فکر می‌کنید می‌باشد.

منظور از محتوا متنی تمام اطلاعات، از جمله کلمات و عبارت­ها، جملات و پاراگراف‌ها است. ما از طریق این اطلاعات معنی و منظور را به خواننده منتقل می­کنیم و به همین ترتیب ارتباط بین نویسنده و خواننده شکل می­گیرد.

محتوا متنی از اهمیت بالایی برخوردار است، به این دلیل که اولاً در متن به طور کامل جزئیات توضیح داده می­شود و دوما از این نظر که بهینه‌سازی و استاندارد بودن مطالب محتوا شما در صورت آنلاین و دیجیتال بودن در گوگل بررسی می­شود.

محتوای ویدئویی

همه ما تولیدکنندگان محتوا می‌دانیم که تولید محتوا برای سایت کاملاً با نویسندگی برای یک کتاب چاپی متفاوت است و قطعاً نمی‌توانیم با همان استراتژی‌هایی که در نویسندگی کتاب‌های چاپی استفاده می‌کنیم در تولید محتوا برای سایت و کسب‌وکارهای آنلاین نیز از این روش استفاده کرد و در آن موفق باشیم.

محتوای ویدئویی یکی از بهترین روش‌ها برای تولید محتوا است تا با آن کسب‌وکار خود را بیشتر رونق بدهید.

به‌عنوان‌مثال اگر در تولید محتوا برای سایت هیچ عکسی استفاده نکنید و کلمات و متن‌های طولانی را پشت‌سرهم ردیف کنید قطعاً هیچ مخاطبی مقاله وبلاگ شما را نمی‌خواند و شاید تعجب کنید که این‌قدر روی تولید محتوای سایتتان وقت گذاشته‌اید اما هیچ نتیجه مثبتی نمی‌گیرید. باید از محتوای ویدئویی و عکس استفاده کنید تا نتیجه بگیرید.

ویدئو یکی از روش‌هایی است به دلیل داشتن تصاویر به‌سادگی می‌تواند پیام‌های گوناگون را به مخاطب هدف برساند. ذهن انسان تصاویر را خیلی راحت‌تر از متن پردازش می‌کند بدین صورت می‌توانیم نتیجه بگیریم که هر روزبه تعداد افرادی که علاقه‌مند به ویدئو هستند افزایش پیدا می‌کند.

توجه داشته باشید که نشر محتوای با کیفیت نه‌تنها به اعتماد مشتریان به شما کمک می‌کند بلکه در رتبه‌بندی سئو سایت شما نیز تأثیر به سزایی دارد پس قدرتی که یک محتوای ویدئویی با کیفیت می‌تواند به شما بیشتر از آنچه که فکر می‌کنید کمک کند.

اینفوگرافی

اینفوگرافیک نمایش تصویری از داده‌ها و مفاهیم پیچیده است که می‌تواند تقریباً در هر صنعت برای پوشش هر موضوعی استفاده شود. محنوای اینفوگرافی به سایت شما جذابیت می دهد.

دلایل زیادی برای تولید محتوای اینفوگرافی وجود دارد که می‌توان به آنها اشاره کرد، اما یکی از اصلی‌ترین دلایل آن معرفی کسب‌وکار شما در محیط اینترنت با اینفوگرافیک می‌باشد. شما می‌توانید با تولید محتواهای با کیفیت مخاطبان را با محصول و سایت خود آشنا کرده و اعتماد آنها را جذب کنید.

توجه داشته باشید که نشر محتوای با کیفیت نه‌تنها به اعتماد مشتریان به شما کمک می‌کند بلکه در رتبه‌بندی سئو سایت شما نیز تأثیر به سزایی دارد پس قدرتی که یک محتوای اینفوگرافی با کیفیت می‌تواند به شما بیشتر از آنچه که فکر می‌کنید کمک کند.

این گرافیک‌های به اشتراک‌گذاری با استفاده از تصاویر، نمودارها، آیکون‌ها و تصاویر، اطلاعاتی را به‌صورت لیفت ارائه می‌دهند، به‌گونه‌ای که در عرض چند ثانیه می‌توانند بینندگان را جذب کنید. یک اینفوگرافیک خوب از کپی فرم بلند به‌عنوان یک روش خلاقانه و جذاب برای ارائه نمای کلی مبحث، توضیح فرایند، نمایش یافته‌های تحقیق، مقایسه و تضاد ایده‌ها، ایجاد آگاهی از برند و موارد دیگر متمایز خواهد بود.

اینفوگرافیک ها از نظر طراحی زیاد و از نظر کپی، از قدرتمندترین اجزای بصری بازاریابی محتوا هستند.

اینفوگرافیک ها یک مؤلفه مهم برای هر استراتژی کاملاً بازاریابی محتوایی هستند. بازاریابان به دلایل مختلف می‌توانند اینفوگرافیک ایجاد کنند و از آنها برای جلب‌توجه مخاطب، آموزش بینندگان و ایجاد تعامل از طریق چندین سیستم‌عامل استفاده کنند. تصاویر جالب‌توجه آنها برای رسانه‌های اجتماعی، خبرنامه‌های ایمیل و حتی سایر وب‌سایت‌ها مناسب است. از طریق ایجاد آگاهی از نام تجاری و ایجاد بک لینک‌هایی که کاربران را از سیستم‌عامل‌های رسانه‌های اجتماعی و سایت‌های شخص ثالث به وب‌سایت اصلی برند شما می‌برد، می‌توانند به‌ویژه برای تولید سرب مفید باشند.

محتوای پادکست

محتوای پادکست همان محتوا های صوتی هستند که با استفاده از نرم افزار های خاصی که برای گوش دادن به پادکست تعبیه شدند، میتوانید مشترک شوید تا پادکست ها را گوش دهید.

دلایل زیادی برای تولید محتوای پادکست وجود دارد که می‌توان به آنها اشاره کرد، اما یکی از اصلی‌ترین دلایل آن معرفی کسب‌وکار شما در محیط اینترنت با  صوت می‌باشد. شما می‌توانید با تولید محتواهای با کیفیت مخاطبان را با محصول و سایت خود آشنا کرده و اعتماد آنها را جذب کنید.

توجه داشته باشید که نشر محتوای با کیفیت نه‌تنها به اعتماد مشتریان به شما کمک می‌کند بلکه در رتبه‌بندی سئو سایت شما نیز تأثیر به سزایی دارد پس قدرتی که یک محتوای پادکست با کیفیت می‌تواند به شما  بیشتر از آنچه که فکر می‌کنید کمک  کند.

پادکست نوعی پخش صدا در وب است.در راه رسیدن به دفتر، هنگام رانندگی یا حتی هنگام کار می‌توانید به آن گوش دهید.درواقع پادکست یک نوع محتوا است که مانند یک ویدئو یا یک پست وبلاگ به تمام توجه مخاطبان شما احتیاج ندارد.درخواست پادکست بسیار زیاد است.طبق تحقیقات، گوش‌دادن به پادکست هرساله در حال افزایش است.این تحقیقات همچنین نشان می‌دهد افرادی که مرتباً به پادکست گوش می‌دهند حدود 5 ساعت در هفته را به آن اختصاص می‌دهند. اگر از خود پرسیده‌اید که چگونه پادکست را شروع کنید، ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه نوع پادکستی می‌خواهید درست کنید.

سلام میتوانم به شما کمک کنم