پنل ایمیل مارکتینک

معجزه ای به نام بازار یابی ایمیل

ایمیل مارکتنیگ یا بازاریابی ایمیلی چیست؟

مجموعه پرتال جامع دیجیتال علاوه بر ارائه خدمات طراحی سایت و سئو خدمات بازاریابی ، تبلیغات انلاین،تولید محتوا،طراحی گرافیگ،طراحی اپلیکشن ارائه مینماید

خدمات ما برای تجارت شما

تیم بازاریابی دیجیتال ما با چیدن استراتژی‌ مخصوص کسب و کار شما بهترین پکیج مخصوص افزایش فروش و درآمد شمارا پیشنهاد داده و آن‌ها را برای شما عملی می‌کنند.
در ایمیل مارکتینگ‌ شما می‌توانید به بانک‌های ایمیلی مختلفی در سرتاسر دنیا دسترسی داشته باشید و برای آنها ایمیل‌های مختلفی از جمله تخفیفات، پیشنهادات شگفت انگیز، محصولات و خدمات جدید و… را به افراد و اصناف مختلف مدنظر خود معرفی کنید و ورودی‌های بسیاری را به درون وبسایت خود بکشید. همچنین می‌توانید این تبلغیات را برای کاربران درون دیتابیس خود نیز انجام دهید و باعث بیشتر دیده شدن محصولات، خدمات و یا حتی مقالات خود شوید.

ایمیل نظرسنجی

90 درصد افرادی که قصد خرید محصولی را دارند گاه گاهی نظرات آنلاین را می خوانند و بیش از 80 درصد آنان به نظر سنجی‌ها اعتماد می کنند، علاوه بر آن در کمتر شدن ضعف‌های احتمالی‌تان کمک بسیاری می کنند.

ایمیل پیشنهاد ویژه

در این ایمیل شما محصولاتی که تخفیف خورده‌اند را به مخاطبان اطلاع رسانی می کنید حالا این ایمیل می تواند در قالب تخفیف‌های درصدی، کوپونی یا دیگر انواع آن باشد.

ایمیل خوش امدگویی

این ایمیل ها حدود 300 درصد در افزایش فروش شما تاثیر دارند و حس نزدیکی را در مخاطبیان جدید شما ایجاد می کند.

ایمیل خبرنامه

بیشتر مخاطبان ترجیح می دهند اخبار و اطلاعات به روز محبوبشان را از طریق ایمیل دریافت کنند و درصد کمی مایل به دیدن این اطلاعات در شبکه‌های اجتماعی هستند. این ایمیل در شهرت و حضور شما نیز بسیار تاثیر گذار است.

ایمیل وضعیت

ین نوع ایمیل همانطور که از اسمش پیداست، شما با این ایمیل مخاطب خود را از  وضعیتش مطلع می کنید.برای مثال اگر او تعدادی از محصولات شما را خریداری کرده است تعداد محصولات خریداری شده را به او یاد آوری می کنید و از اینکه برای تهیه آن محصول‌ها شمارا انتخاب کرده تشکر و قدرانی می کنید.

 

ایمیل معرفی محصول/خدمات جدید

در معرفی محصول جدید در قدم اول شما باید به افرادی که قبلا از شما محصولی را خریداری کرده‌اند اطلاع می دهید و این کار درصد فروش اولیه شمارا بیش از 60 درصد ارتقا می دهد.

پلن های ایمیل مارکتینگ

تیم ما متناسب با نوع کسب و کار شما انواع بسته‌های خدماتی و تبلیغاتی را با هزینه‌ها و خدمات مختلف به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید پکیج مورد نظر خود را انتخاب و یا حتی خدمات داخل آنها را ویرایش کنید.

چرا ایمیل مارکتینگ

مهم ترین انواع ایمیل مارکتینگ

بر اساس تحقیقات انجام شده اکثر افراد روزانه ایمیل‌های خود را چک می‌کنند و به بهترین آنها واکنش نشان می‌دهند. ایمیل مارکتینگ شکل درستی از ارتباط بین برند و مشتریان را شکل می‌دهد و یک راه حل کم هزینه برای جذب مشتری‌های جدید و افرایش وفاداری خریداران قبلی و باعث رشد درآمد تجارت شما است. همچنین شرکت‌های معتبر در عرصه دیجیتال مارکیتنگ همگی از ارسال ایمیل‌های تبلیغاتی استفاده می‌کنند و بخش کثیری از فروش آنها مربوط به این بخش است بنابراین امروزه ایمیل مارکتینگ به یکی از باید‌های هر کسب و کاری تبدیل شده‌است.

میخواهی در سایت خودتان موفق و درجه یک باشید پس با ما بپیوندید

ما شما را به آرزو و هدف تان میرسانیم

فورم درخواست از سایت پرتال جامع دیجیتال

سلام میتوانم به شما کمک کنم