خدمات تبلیغات آنلاین

با بهترین نوع تبلیغات آنلاین آشنا شوید

تبلیغات کلیدی چیست؟

تبلیغات کلیکی به معنی پرداخت به هر ازای کلیک (Pay Per Click) در واقع نوعی از تبلیغات آنلاین است که در آن مخاطبان تبلیغات به وب سایت یا رسانه تبلیغ دهنده هدایت می شوند و هزینه آن بر اساس تعداد کلیک ها پرداخت می شود.

استفاده از روش PPC یکی از پر طرفدارترین روش های تبلیغات آنلاین می باشد. برای مثال تبلیغات گوگل اد (Google Adwords) که در نتایج جستجویش ظاهر می شود از سیستم PPC استفاده می کند. به این معنا که به ازای هر کلیک که بر روی لینک شما می شود، مبلغی از اعتباری که پیش گوگل دارید کم می شود.

انواع تبلیغات کلیکی چیست

تبلیغات کلیکی بنری

در این روش، شرکت‌های تبلیغاتی بنر تبلیغاتی شما را در پربازیدترین سایت‌های داخلی نمایش می‌دهند و به ازای هر کلیک مخاطبین بر روی بنر، از شما پول دریافت می‌کنند.

تبلیغات کلیکی درون برنامه ای

شرکت‌های طراح و سازنده نرم افزار موبایل و کامپیوتر، معمولا فضاهایی از نرم‌افزار تولیدی خود را به تبلیغات اختصاص می‌دهند، تا علاوه بر جبران هزینه تولید، به کسب درآمد نیز بپردازند.

تبلیغات کلیکی موتور های جستجو

همه می‌دانیم موتورهای جستجو از مهم‌ترین منابع ورود کاربران به وب‌سایت‌های مختلف هستند. به این شکل که کاربران با جستجوی برخی عبارات، که به آن‌ها «کلمات کلیدی» گفته می‌شود، به سایت موردنظر دسترسی پیدا می‌کنند.

پرداخت به ازای هر کلیک

PPC کوتاه شده Pay Per Click یا پرداخت به ازای کلیک است و به شیوه پرداخت هزینه تبلیغات اشاره دارد. در این شیوه پرداخت تبلیغ‌دهندگان به ازای هر کلیک انجام شده در رسانه‌های ناشر به روی تبلیغاتشان به ناشر مبلغ مشخصی پرداخت می‌کنند.

مزایای تبلیغات کلیکی

مقرون به صرفه

در تبلیغات کلیکی (PPC)، شما به ازای کلیک‌هایی که کاربران به روی تبلیغات شما می‌کنند هزینه پرداخت می‌کنید

هدفمندی

یکی از کلیدی‌ترین مزیت‌های تبلیغات کلیکی که این نوع تبلیغات را در میان تبلیغ‌دهندگان به محبوبیت رسانده هدفمند بودن آن است.

سریع بودن

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تمام آنچه شما همیشه نیاز دارید در اینجا فراهم است

بهترین کیفیت

ما به عنوان یک ارائه دهنده سعی میکنیم به بهترین کیفیت خدمات خود را ارائه دهیم

بیشترین بازدهی
ما به عنوان یک ارائه دهنده سعی میکنیم بهترین نتایج را به ارمغان بیاوریم
کمترین زمان
ما درخواست شمارا در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما آماده می‌کنیم
سازگاری با سئو
ما به عنوان یک ارائه دهنده سعی میکنیم با گزاشتن تبلیغات از نظر سئو مشکلی ایجاد نکند
بهینه سازی شده
ما به عنوان یک ارائه دهنده سعی میکنیم تبلیغات را بهینه سازی شده قرار دهیم
کمترین قیمت
ما به عنوان یک ارائه دهنده سعی میکنیم با کمترین قیمت به شما ارائه دهیم

سلام میتوانم به شما کمک کنم